utorok 27. októbra 2015

Pískování

Pískování je další, z celé řady úklidových technologií, které nabízí svým klientům zkušená a kvalitní firma A SERVIS LIPKA, s.r.o.  
Pískování nebo též tryskání je účinná a jemná technologie, díky které pracovníci této firmy účinně čistí různé druhy povrchů silným proudem jemných částic tzv. abrazivem. Tryskaným materiálem (abrazivem) může být jemný písek, slupky ořechů, granit apod.


Pískování kamenných objektů
Pískování kamenných objektů

Pískování

Tato metoda je vhodná k čištění povrchů fasád, odstraňování starých omítek a nátěrů, k účinnému očištění cihlového nebo kamenného zdiva, obkladů a dlažeb z kamene či keramiky a to od zašlé špíny, nátěrů, mechů, řas, ale i od graffiti nástřiků. Velmi vhodná je technologie pískování i k očištění a vrácení původního vzhledu u schodišť a přilehlých zídek v parcích, zahradách či městských čtvrtích. Dalším velmi žádaným využitím je použití pískování v památkově chráněných budovách a objektech jako jsou např, kamenné fasády, sochy, historická schodiště, vstupní portály apod. O šetrnosti a přitom účinnosti této metody svědčí fakt, že je schválen a certifikován Českým památkovým úřadem.
Tato technologie v provedení zkušených a odborně vyspělých pracovníků úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. má i velmi efektivní využití při odstraňování rzi, starých nátěrů a olejových skvrn z ocelových konstrukcí. Ke všem těmto činnostem využívají speciální a velmi výkonný pískovací stroj W1 - 40.
Jak již bylo řečeno, tato speciální metoda je jednou z mnoha osvědčených a spolehlivých technologií, kterými tato úklidová společnost oslovuje své klienty a pro které je skutečně zárukou kvality a profesionálního přístupu, neboť disponuje velmi silným zázemím, které umožňuje využití špičkového strojového vybavení a účinných značkových přípravků a kosmetických prostředků, díky kterým vrací původní lesk a krásu zašlým a poškozeným exteriérům i interiérům.
Všem, kteří mají zájem využít některou z mnoha nabídek firemních technologií je plně k dispozici e-mailová adresa : centrala@a-servislipka.cz , kde získají veškeré potřebné informace. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára