utorok 12. mája 2015

GRAFFITI - problém současnosti

Každý z nás obdivuje a vnímá vše krásné kolem nás. Ať už je to kouzelná příroda či historická centra a zákoutí našich měst.

Vše co se investovalo do nákladných oprav našich památek a do výstavby nových městských center,
(dnešní životní styl jednoznačně vyžaduje využití moderních technologií, které přináší lidem pohodlí, luxus a odpočinek) přichází velice často nazmar, a to díky novému fenoménu - graffiti, kterému převážně podléhají mladí "umělci."

Pohled na toto degradované "umění" v člověku vyvolává hluboký odpor až beznaděj...
Samotné odstranění graffitových výtvorů, není věc jednoduchá...

K této problematice se postavila čelem firma A SERVIS LIPKA,s.r.o. a se svými dlouholetými zkušenostmi razantně pomáhá tuto situaci řešit a dokonce ji i předcházet.


Graffity - problém současnosti
GRAFITTI - problém současnosti

Předcházení bezohledných graffitových výtvorů 


Společnost za dobu, kdy působí nejen na českém trhu a po zkušenostech s odstraňováním graffiti se může pochlubit výtečnými výsledky a spokojenými zákazníky.

Přišla s unikátním řešením, jak se jednou pro vždy zbavit tohoto odporného nevkusu.
Provede jak odstranění, tak ošetření antigraffitovou ochranou (AGO) včetně komplexní servisní práce po jejím nanesení - ono totiž odradí sprejery stále kupovat určitě ne zrovna laciné barevné spreje, aby vzápětí, díky AGO, byly tyto plochy opět čisté. A v tom je právě ten vtip, neboť pokud byla před tím nanesena antigraffitová ochrana, je dána záruka, že odstranění graffiti již není takovým problémem.

Tato firemní technologie zajistí až 6ti letou trvanlivost. V rámci služeb při poškození graffiti Vám firma A SERVIS LIPKA,s.r.o. aplikuje vrstvu navíc, aby se životnost nátěru prodlužovala. Tato firma rozhodně neusíná na vavřínech a nyní přichází s novým AGO nátěrem na dekorativní omítku Marmolit.

Případní zájemci mohou firmu kontaktovat na e-mailu: centrala@a-servislipka.cz

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára