utorok 30. júna 2015

Unikátní a revoluční technologie LSG

Kromě odstraňování graffiti z fasád budov a všech ostatních postižených objektů  je další, velice žádanou službou úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. čištění a dezinfekce stěn v interiérech, ale i na venkovních fasádách domů a užitkových objektů.

Zvláště ve starší obytné zástavbě bývá velkým problémem vypořádat se s všudypřítomným alergenním nepřítelem - v podobě plísní, kvasinek, bakterií či hub, které díky vlhkosti v bytech, nemá šanci majitel takových objektů sebelepším větráním odstranit.

Velmi kvalitní a účinné řešení tohoto, pro nás všechny zásadního problému, (ohrožující doslova fatálně naše zdraví) přináší tato úklidová firma v podobě technologie LSG.

Unikátní a revoluční technologie LSG


Touto velmi účinnou a zdravotně naprosto nezávadnou metodou likviduje úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. jednou provždy problém s plísněmi a ostatními alergeny v bytech, a to převážně v koupelnách či zdivu orientovaných na sever, včetně obtížně větratelných koutech místností.

V čem spočívá tato technologie? Přípravky LSG neobsahují žádné toxické ani těkavé látky, je bez organických rozpouštědel, bez kovů nebo nanočástic. Efektivnost LSG je okamžitá po zaschnutí. Takto ošetřené plochy jsou vysoce odolné proti vlhkosti, UV záření a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravek je ekologický s trvalou funkčností. Jeho cena, jednoduchá aplikace, snadná údržba a široká paleta možnosti využití, činí z této technologie moderní vysoce účinný nástroj pro likvidaci všech plísní, bakterií, kvasinek a vůbec nepříjemných alergenů ohrožujících naše zdraví.

Velice důležitá je činnost pracovníků této firmy před samotnou aplikací této unikátní technologie.
Postižená místa důkladně očistí a mechanicky odstraní pomocí speciálního čistícího přípravku na bázi chloru. Po úplném vyschnutí takto ošetřených míst přichází již samotná aplikace LSG a to ve velmi slabé vrstvě. Pro svou důslednost v nároku na kvalitu a účinnost svých metod, je pro tuto společnost samozřejmostí případná výmalba a plná funkčnost jimi ošetřených místností.
Právě i univerzálnost využití této moderní technologie umožňuje aplikaci  na vlhkostí a plísněmi postižené fasády domů a ostatních venkovních ploch.

Veškeré dotazy zájemcům rádi zodpoví na e-mailové adrese: centrala@a-servislipka.cz

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára